Výrobky - Přednáška: Esoterika, tantra, bytí
Přednáška: Esoterika, tantra, bytí
Přednáška: Esoterika, tantra, bytí
cena:
682,- Kč
poštovné:
0,- Kč
dodání:
ihned
skladem:
10 ks
Přednáška/seminář/workshop na téma: Jednotlivé cesty esoterie se zaměřením na tantrické vidění světa.
☯ Etikoterapie
☯ Reiki
☯ Výklady karet
☯ Kvantování
☯ Silvova metoda ovládaní mysli
☯ Zen
☯ Tantra: historie, základní myšlenka, výstřelky, proč má tantra svůj vliv dodnes. Rozdíl mezi asijskou a evropskou tantrou. Levá ruka, pravá ruka/hinduistická, budhistická tantra. Popis tantrické seance v Nirvanaroom. Popis genitálií podle sujok. Tantrická cvičení (dívání se na prsa, jen hlazení částí těla, společný dech, sezení zády k sobě, plnění přání partnerovi, rytmika přirážení, orgasmus bez ejakulace, mokrý orgasmus, bod G)
☯ Pomůcky: Cvičení (taichi, pět tibeťanů), Voda (diamant, šungit), jídlo (vege, vege, raw), dýchání (holotropní, 4×za min.) spánek (délka, způsob), meditace (rozdíl proti rozjímání, délka, způsob), vonné tyčinky (výběr, použití), čaje (zelený, černý, rituály čaje), mantry (jazyk, působení, důvod, volby), jantry (témata, použití), mudry (cvičení prstů, pozice při meditaci i v životě)
☯ Urinoterapie, celibát
☯ Inspirativní filmy a knihy
Opravdu plnohodnotný program pro každého, kdo se jen trochu zajímá o věci mezi nebem a zemí. Během jednoho dne naťukneme spoustu věcí, o kterých budete moci přemýšlet a které budou odpovědí i otázkou pro váš další rozvoj.
Přihlaste se osobně, telefonicky 776366163 nebo mailem maser@nirvanaroom.cz. Obvyklá cena akce je 1500 Kč. Protože se jedná o první běh nově zformované přednášky tak bude se slevou jen za 700 Kč.
Krátké přestávky. Svačinu a pití doporučuji s sebou. Pohodlné oblečení a případně pomůcky k poznámkám.
Akci vede Vladimír Chobola, tantrik, Mistr Reiki a dlouholetý praktik Pěti (šesti) Tibeťanů, (ve snaze) vegetarián, netizen, (občasný) nelipot, freelancer a pozorovatel a milovník života.doprava a platba:

elektronicky, případně pošta