Tarotové a energetické poradenství
Tarotové a energetické poradenství
Tarotové a energetické poradenství
Léčebné automatické tarotové texty, malování energetických obrazů
lokalita: Středočeský kraj
tel:
email: e-poradenstvi@email.cz
Pracuji jako kartářka pro osobní rozvoj, postupem času již vím, že kartářka je velice špatný název, spíše asi průvodce. Karty používám jako vhledy do vnitřních světů tazatelů a k lepšímu napojení.
Postupem času se moje výklady staly spíše léčebnými a transformačními texty s hlubokou moudrostí a energií.
Všechny mé výklady a texty jsou dálkové - takže pracuji pro celou ČR a Slovensko a zahraničí. Vzdálenost je jen hranice v naší mysli.


Pracuji s mistrovskými energiemi Shamballa, Andělské reiki, Ra-sheeba, Azak-Ahai, Boží peče.

Zabývám se také malbou energetických maleb.

Tvořím korespondenční kurzy tarotu pomocí intuice.

Tarot je jako brána do vlastního podvědomí, je vlastně náš průvodce nás samotných. Pro mě je to seberealizace, hledání odpovědí a hlavně směr, kterým na sobě pracovat. Také je to, ale duchovní cesta, je jedno co si pod tím představíme,duchovno může být cokoliv, čemu věříme či co považujeme pro nás za cestu životem. Já výklad karet považuji za vnitřní svět nás samotných, je to otevření a nahlédnutí do koutů naší duše, a otevřeme negativní nebo pozitivní stránku, vždy nás to má něco naučit o nás samotných. Proto mé výklady jsou hlavně o našem vnitřním světě , protože to co nás obklopuje jsou naše myšlenky a naše odrazy v zrcadle našeho světa, který si vytváříme sami ...