Rodinné konstelace a uzdravení duše
Rodinné konstelace a uzdravení duše
Rodinné konstelace a uzdravení duše
lokalita: celá ČR
termín akce: 19.06.2019
místo: Vinohradská 112/ 1899, Praha 2
lektor/přednášející: Eva Kalivodová Štichová
kontakty: www.kridlaandelska.cz
Podrobnosti:
Rodinné konstelace a uzdravení duše

Oblíbená metoda, která vám pomůže nahlédnout a lépe porozumět situacím, ve kterých se nacházíte a nevíte proč se vám stále opakují, proč z nich nemůžete najít cestu ven. Jak sám název „rodinné“ říká, týkají se vhledy povětšinou rodiny, ne však úplně a zcela. Nahlédnout můžete např. na své finance, vnitřní boje, podceňování se, příčinu nemoci, závislosti (př. čokoláda, sušenky, alkohol, ženy x muži, sex aj.) práci, nadměrnou váhu atd. Konstelace jsou vhodné i pro osoby, které nyní nic neřeší. Dostanou tak odpovědi v hraných rolích směrem ke svému životu a jeho dění. Na základě těchto rolí si tak lépe můžou uvědomit svou neřešenou situaci a dostanou návod či podnět k jejímu vyřešení.


Jak chápat konstelace

Představte si cibuli, která má nahoře shnilé slupky a nemůže dýchat. My jsme cibule a vzniklé situace jsou shnilé slupky, které je potřeba sundat, aby cibule mohla opět dýchat, volně růst.

Jak probíhá samotná konstelace

Sdělíte lektorovi téma, které jste přišli řešit. Lektor vás osloví a požádá, abyste si z přítomných lidí vybrali zástupce do rolí, které souvisí s příběhem. Postavíte-li si konstelaci, otevře se před vámi vaše situace, kterou můžete vnímat jinak, než jak se odehrává v reálném životě. Cítíte, vnímáte změny, které k vám přichází skrze slova a projevy vámi vybraných lidí, které jste požádali o pomoc při náhledu do své situace. Po objasnění situace se sami postavíte do své role a s pomocí lektora dořešíte si svou situaci.

Minulé inkarnace a regrese

Narodíme se do rodiny, kterou jsme si sami vybrali a to zkouškami, které máme zpracovat. Tím naše duše roste a postupuje výš. Každá duše je moudrá a nevybere si pro život nic, co by nezvládla. Při konstelaci může nastat chvíle, kdy se dostaneme v příběhu do minulých inkarnací a bude potřeba pročistit určité linie. Lektor se vždy ptá, zda se osoba stavějící chce do tohoto řešení pustit a pročistit. Jedná se pouze o danou osobu, nedá se zasahovat do životů druhých bez jejich přítomnosti (tzn. nemůžu řešit osobu blízkou a jeho téma v konstelaci). Řešení příběhu se musí dotýkat mé osoby. V životním příběhu dané osoby se posunujeme více směry tak, aby bylo vše k tématu prořešené.Co vše můžete na konstelacích řešit?

rodinné zátěže stávající, rodové (zdravotní, psychické, křivdy z minulosti aj.)
pracovní nejasnosti (osoby, situace)
podnikatelské záměry (vhodnost načasování, výběr místa, osob aj.)
finanční záležitosti (rodinné, individuální)
podceňování se
příčinu nemoci
závislosti (př. čokoláda, sušenky, alkohol, ženy x muži, sex aj.)
psychické (nadměrná váha, přejídání se, stranění se společnosti aj.)
nenávist k mužům x ženám
strach, nepřijetí sama sebe
láska tajná, ztracená, nenaplněná
škola, učení, vzdělávání
únava, úbytek energie, slabost
otěhotnění, potraty a další


Jeden večer se staví celkem 3 příběhy. Objednat se na stavění může osoba ob jednu konstelaci.


Cena: účast bez vlastního rozestavění 200,-Kč, za vlastní rozestavění + 1000,-Kč. Je potřeba se předem dohodnout s lektorem.