Meditace s rozborem
Meditace s rozborem
Meditace s rozborem
lokalita: celá ČR
termín akce: 26.05.2019
místo: Vinohradská 112/ 1899, Praha 2
lektor/přednášející: Eva Kalivodová Štichová
kontakty: www.kridlaandelska.cz
Podrobnosti:
Meditace s rozboremMeditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a přes Universum se napojíme do vyšších sfér, kde můžeme komunikovat. Povedu vás krok za krokem do míst, kde poté budete sami pracovat. Toto meditační učení je vhodné pro všechny lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat, a to nejen na společném setkání, ale i doma za vhodných podmínek (klid, meditační hudba, mandaly).

Témata:

Pramáti Lilith a splněná přání našeho srdce
Pramáti Lilith byla první ženou Adama. Zavedu vás do míst, kde Lilith pobývá, seznámím vás a provedu procházkou přes překážky, zkoušky k samotným odpovědím. Zda budete mít jednu otázku či více je jen na vás.

Minulá inkarnace
V této meditaci se půjdeme podívat do minulých bytí, kdy jsme to byli my, ale v jiných tělech. Sami poznáte, co jste dělali, kým jste byli, lépe pak můžete pochopit svůj současný život.

Návrat k budoucímu Já
Procházíme životy, čistíme své karmické bloky a poznáváme více sebe, své nitro se vším, co k němu patří. Nahlédněme společně do tajů budoucích životů a poznejme více z těchto vnitřních světů. Projdeme společně cestou do hlubokého nitra a zpět v propojení našeho vědomí, které „ucítí“ to, co v současném životě chybuje.

Světelný vír
Cesta do nitra Universa vede přes očistu a zkoušky zodpovědnosti k sobě. Společně vás povedu do těchto míst a seznáním s pravidly, koncepty a vším, co je ke vstupu a pohybu v těchto místech potřeba.